Baby Club

Jsme tým profesionálů, kteří chtějí poskytovat dětem co nejlepší péči a vzdělání na jejich cestě životem. Tedy školku a školu, kde je méně dětí ve třídě, lepší vybavení a pomůcky, rodinná atmosféra a motivující prostředí. V roce 2006 jsme založili předškolní klub, který se nám později rozrostl na tři třídy mateřské školy. V roce 2012 jsme vstoupili do rejstříku škol jako Mateřská škola NEMO a od roku 2015 přibyla Základní škola NEMO se vzděláním pro první stupeň, tedy 1-5 třída.

Školka i škola se profiluje rozšířenou výukou anglického jazyka, kdy jsme v průběhu let dospěli k ucelenému systému výuky angličtiny ve spolupráci s Cambridge University a AKCENT exam centre.. Ve školce a škole je zaměstnán rodilý mluvčí, který se pohybuje mezi dětmi a ty s ním přirozeně komunikují. NEMO je zapojeno do mnoha mezinárodních projektů (Erasmus +, Little Edison, E-Twining), spolupracuje s ČVUT.

Další předností je sídlo v Rodinném areálu Říčany, kdy máme k dispozici tenisovou halu i trenéry. V blízkosti je i krásné multifunkční hřiště, farma se zvířátky, pole a louky.

A proč jsme si vybrali název NEMO? Nemo byla rybička ve známém filmu, ale také kapitán ponorky z románu Julese Verna. NEMO symbolizuje chytrost, radost z toho,učit se něco nového, zkoumat a objevovat. Voda je zase nositelkou základů života. Naše MOTTO zní "Vyplouváme za poznáním".

Aktuální informace najdete na adrese https://www.babyclubnemo.cz/

Kde nás najdete? 

V rodinném areálu Říčany. Budova je nová, moderní. U areálu je parkoviště na osobní automobily. Přístup z ulice Březská nebo Říčanská. V době pobytu dítěte v clubu si můžete zahrát tenis.

Mateřská škola

a Základní škola NEMO

Nad Bahnivkou 140, 251 01 Říčany

+ 420 606 541 712

info@nemoricany.cz